O nás

Naša firma sa zaoberá výrobu 3D modelov šperkov, voskových modelov vyrobených na profesionálnej 3D tlačiarni a výrobu samotných šperkov podľa vlastného návrhu

 • Tvorba 3D súborov

  Vyrobíme pre Vás 3D model šperku pre ďalšiu výrobu na CNC stroje alebo pre odlievanie. V profesionálnom 3D software zmeníme Váš nákres alebo predstavu o dokonalom šperku na realistický 3D model. Samotný 3D súbor Vám pripravíme v akomkoľvek formáte pre ďalšie spracovanie.

 • 3D tlač voskových modelov

  Ponúkame zlatníckym firmám ako i súkromným osobám výrobu voskových modelov šperkov na 3D tlačiarni Solid Scape. Naše voskové modely sú do detailu vytlačené pomocou špičkových technológii. S voskovým modelom od nás máte zaručené, že Váš šperk bude po odliatí dokonalý a presný, pretože tlač voskových modelov je na vysokej úrovni a je neporovnateľne na vyššej kvalitatívnej úrovni ako ručne robený voskový model.

 • Výroba šperkov

  Okrem vyššie uvedených služieb ponúkame tiež výrobu samotných šperkov podľa vlastného zadania. Váš nákres alebo obrázok prenesieme do 3D podoby a za pomoci 3D tlačiarni Solid Scape vytvoríme 3D voskový model. Následne vyrobíme pre Vás dokonalý šperk, ktorý bude mať nezameniteľný dizajn a svojou jedinečnosťou očarí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

  Výkup zlata Bratislava

  Máte nepotrebné zlomkové zlato či staré šperky ktoré už nenosíte? Chcete ich zúžitkovať na výrobu nových šperkov? Máte iné zlato alebo drahé kovy napríklad zlaté zuby či kontakty? Nenoste Vaše zlato do záložne.

  Využite nášu službu Výkup Zlata za najvýhodnejšie podmienky na trhu. V nášho showroome od Vás rýchlo a diskrétne odkúpime Vaše zlomkové zlato.

  Ponúkame Vám tieto najvýhodnejšie možnosti na trhu:

  • Predať zlomky za peniaze v hotovosti alebo prevodom na váš účet za vyššiu cenu ako kdekoľvek inde
  • Vymeniť staré zlato za nový šperk, ktorý pre Vás vyrobíme na mieru